Strona tymczasowo niedostępna...

Ośrodek wypoczynkowy blisko morza

Hotel/Pensjonat na sprzedaż
4 700 000 PLN , Pow. 1 500 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
1 500 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Ustronie Morskie , Rolna
Numer oferty:
685467
Powierzchnia działki:
5 648 m2
Cena za m2:
3 133 PLN
Do sprzedaży nieruchomość w Ustroniu-Morskim, położona 500 metrów od morza, składająca się z budynku trzykondygnacyjnego, o powierzchni użytkowej 1272 m.² oraz z budynku o pow. użytkowej 195 m.² , posadowionych na działce o pow. 5648 m.² - www.orwwiki.com

Budynek główny o pow. 1272 m², wykorzystywany jest obecnie na potrzeby ośrodka rehabilitacyjno-wypoczynkowego (wpis do rejestru ośrodków, w których mogą odbywać się turnusy rehabilitacyjne dla osób niepełnosprawnych korzystających z dofinansowania PFRON), jednak jego układ wewnętrzny i wyposażenie pozwalają, bez większych nakładów, zmienić jego przeznaczenie na inne cele, np. na HOTEL SPA, na ośrodek szkoleniowo - konferencyjny itd.

Na parterze budynku mieści się duże pomieszczenie wykorzystywane obecnie na cele rekreacyjno-rozrywkowe, sala rehabilitacji ruchowej, stołówka na 80 osób oraz kuchnia wraz z zapleczem magazynowo-socjalnym, a także sklepik z art. spożywczymi i przemysłowymi na potrzeby gości.

Na I piętrze budynku znajduje się 9 pokoi, każdy z przedpokojem, łazienką i balkonem oraz profesjonalnie urządzone gabinety: do fizykoterapii, do magnetoterapii i krioterapii, pielęgniarski, a także pomieszczenie do kąpieli perełkowej, borowinowej i hydromasażu.

Na II piętrze budynku znajduje się 11 pokoi, także każdy z przedpokojem, łazienką i balkonem, oraz pomieszczenie socjalne dla personelu.

W drugim budynku, o pow. użytkowej 195 m², ( 233 m² pow. zabudowy) na parterze urządzone jest mieszkanie właścicieli, składające się z 3 pokoi, kuchni oraz łazienki, a także lokal administracyjny oraz świetlica wyposażona w sprzęt audio-wideo i stół do tenisa. Na piętrze budynku urządzone są 4 pokoje dla personelu. W budynku znajdują się także 2 garaże.

W ostatnich dwóch latach przeprowadzono remont i modernizację ośrodka. Odnowiona została elewacja budynku głównego. Wymieniono całą instalację elektryczną. Wyremontowano wszystkie pomieszczenia w obydwu budynkach. W pokojach i korytarzach położono nowe podłogi. Wymienione zostały także wszystkie meble. W przestronnych łazienkach (nadających się do korzystania przez osoby niepełnosprawne) wykonano nowe wykładziny ceramiczne ścian i posadzek oraz wymieniono wszystkie urządzenia sanitarne. W obiekcie zmodernizowana została cała klatka schodowa i zamontowano nowoczesną balustradę schodową.

Budynki ośrodka ogrzewane są przez sterowany elektronicznie kocioł gazowy marki Vissman.

Cały teren ośrodka jest ogrodzony, z urozmaiconą zielenią (rabaty i klomby), częściowo zadrzewiony, z żywopłotem. Na jego terenie znajduje się plac zabaw dla dzieci, wyposażony w atestowane sprzęty. Dla celów rehabilitacji ruchowej i gier zespołowych istnieje duże boisko i ścieżka zdrowia. Do dyspozycji gości jest również miejsce na ognisko i grillowanie. Na terenie znajduje się także parking.

Działka gruntu o pow. 5648 m.² znajduje się w użytkowaniu wieczystym do 15.12.2089 roku.

Ośrodek rehabilitacyjno-wypoczynkowy, znajdujący się obecnie w nieruchomości, funkcjonuje w nim od wielu lat i cieszy się uznaniem gości z różnych stron kraju, a także z zagranicy.

Nieruchomość posiada idealne usytuowanie, zaledwie 500 metrów od plaży i zaledwie 500 metrów od centrum Ustronia, ale jednocześnie nawet w najgorętszym sezonie urlopowym zapewnia ciszę i spokój.
.............

...
Informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 KC - podane dane zostały uzyskane od właściciela nieruchomości, mają charakter wyłącznie informacyjny i winny być traktowane jako zaproszenie do negocjacji i do zawarcia umowy.

Bezpieczna transakcja, nadzorowana przez licencjonowanego Pośrednika (nr licencji 18607).

Nieprawidłowy adres E-mail